Holy - atomic theme (8.x-1.12) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
