Holy - atomic theme (8.x-1.12) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Tabs
oc: Onglets

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
