Holy - atomic theme (8.x-1.14) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Read more
nn: Les meir

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Highlighted
nn: Utheva
