Homebox - Individual user dashboards (2.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Created
kk: Құрылған

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Block
kk: Блок

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: General
kk: Басты

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Save blocks
kk: Блоктарды сақтау

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
