Homebox - Individual user dashboards (3.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
