Homebox - Individual user dashboards (3.0.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Owner
az: Sahib

en: General
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Role
az: Rollar

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Layout ID
az: Maket ID-si
