Homebox - Individual user dashboards (3.0.1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: weight
el: βάρος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: General
el: Γενικά

en: Color
el: Χρώμα

en: Role
el: Ρόλος

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης
