Homebox - Individual user dashboards (3.0.1) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Group
ms: Kumpulan

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Block
ms: Blok

en: Filter
ms: Tapis

en: Owner
ms: Pemilik

en: General
ms: Umum

en: Color
ms: Warna

en: Role
ms: Peranan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: About
ms: Perihal

en: Warning message
ms: Mesej amaran
