Honey (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Main background
fa: رنگ زمینه‌ی اصلی

en: Sidebar background
fa: رنگ زمینه ی نوار کناری

en: Sidebar borders
fa: حاشیه‌ های نوار کناری

en: Footer background
fa: رنگ زمینه‎ی قسمت پایینی

en: Title and slogan
fa: عنوان و شعار سایت

en: Header background top
fa: پس زمینه بالای سربرگ

en: Header background bottom
fa: پس‌زمینه پایین سربرگ
