Honey (1.0.2) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Tabs
he: לשוניות

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Main background
he: רקע ראשי

en: Sidebar background
he: רקע איזור צידי

en: Sidebar borders
he: גבולות איזור צידי

en: Footer background
he: רקע כותרת תחתונה

en: Title and slogan
he: כותרת וסלוגן

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
