Honey (1.1.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Tabs
ru: Вкладки

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
