Honeypot (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
