Honeypot (2.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Preview
oc: Apercebut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Expiration
oc: Expiracion

en: seconds
oc: segondas

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
