Honeypot (2.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
