Honeypot (2.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
