Honeypot (2.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
