Honeypot (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Contact Forms
th: แบบฟอร์มการติดต่อ

en: Uses
th: ใช้
