Honeypot (2.0.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
