Honeypot (2.0.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Expiration
el: Λήξη

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: @name comment form
el: Φόρμα σχολίου @name
