Honeypot (2.0.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Preview
et: Eelvaade

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Expiration
et: Aegumine

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
