Honeypot (2.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Preview
sl: Predogled

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
