Honeypot (2.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Preview
vi: Xem trước

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: seconds
vi: giây

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
