Honeypot (2.1.1) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Expiration
hu: Lejárat

en: seconds
hu: másodperc

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: About
hu: Leírás

en: Contact Forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok

en: Uses
hu: Használat

en: @name comment form
hu: @name hozzászólás űrlap

en: Honeypot Configuration
hu: Honeypot beállítása

en: Protect all forms with Honeypot
hu: Az összes űrlap védelme a <em>Honeypot</em> modullal

en: Honeypot element name
hu: <em>Honeypot</em> elem név

en: Honeypot time limit
hu: <em>Honeypot</em> időkorlát

en: Minimum time required before form should be considered entered by a human instead of a bot. Set to 0 to disable.
hu: Az a minimális idő, ami után úgy kell tekinteni, hogy az űrlapot ember küldte be, nem pedig egy bot. Letiltható 0-t megadva.

en: Honeypot Enabled Forms
hu: <em>Honeypot</em> által védett űrlapok

en: Check the boxes next to individual forms on which you'd like Honeypot protection enabled.
hu: Az űrlapok melletti jelölőnégyzetekkel szabályozható, hogy melyiknél legyen engedélyezve a <em>Honeypot</em> védelme.

en: User Registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Leave this field blank
hu: A mező üresen hagyandó

en: There was a problem with your form submission. Please refresh the page and try again.
hu: Az űrlap beküldése közben némi gond akadt. A megadott adatokat a rendszer nem mentette, ezért javasolt azokat kimásolni és egy újratöltött űrlapon ismét beküldeni.

en: Honeypot configuration
hu: Honeypot beállítása

en: Configure Honeypot spam prevention and the forms on which Honeypot will be used.
hu: A Honeypot spam védelem és a Honeypot által védett űrlapok beállítása.

en: Mitigates spam form submissions using the honeypot method.
hu: Lecsökkenti a spam űrlapbeküldések számát a honeypot módszer használatával.

en: Administer Honeypot
hu: <em>Honeypot</em> kezelése

en: Bypass Honeypot protection
hu: <em>Honeypot</em> védelem megkerülése.

en: Bypass Honeypot form protection.
hu: <em>Honeypot</em> űrlapvédelem megkerülése.

en: There was a problem with your form submission. Please wait @limit seconds and try again.
hu: Hiba történt az űrlap beküldése során. @limit másodperc várakozás után újra meg lehet próbálni.

en: General Forms
hu: Általános űrlapok

en: User Password Reset form
hu: Felhasználói jelszó visszaállító űrlap

en: Node Forms
hu: Node Form űrlapok

en: @name node form
hu: @name tartalom űrlap

en: Comment Forms
hu: Hozzászólás űrlapok

en: Log blocked form submissions
hu: Blokkolt űrlapbeküldések naplózása

en: Log submissions that are blocked due to Honeypot protection.
hu: Naplózza a <em>Honeypot</em> által blokkolt beküldéseket.

en: submission of a value in the honeypot field
hu: a beküldött érték a honeypot mezőben

en: submission of the form in less than minimum required time
hu: az űrlap beküldött értéke kevesebb, mint a meghatározott minimum idő

en: Blocked submission of %form due to @cause.
hu: %form űrlap beküldését megakadályozza a következő ok: @cause.

en: The element name cannot contain spaces or other special characters.
hu: Az elem neve nem tartalmazhat szóközt vagy egyéb különleges karaktert.

en: Enable Honeypot protection for ALL forms on this site (it is best to only enable Honeypot for the forms you need below).
hu: <em>Honeypot</em> védelem engedélyezése a webhely <strong>minden</strong> űrlapjához. Ez azonban nem ajánlott, helyette inkább csak az alábbi, feltétlenül szükséges űrlapokhoz érdemes engedélyezni a védelmet.

en: <strong>Page caching will be disabled on any page where a form is present if the Honeypot time limit is not set to 0.</strong>
hu: <strong>Az oldal gyorsítótárazása le lesz tiltva minden űrlapot tartalmazó oldalon, ha a Honeypot időkorlát nem 0-ra van állítva.</strong>

en: <strong>Page caching will be disabled if there is a form protected by time limit on the page.</strong>
hu: <strong>Az adott oldal gyorsítótárazása ki lesz kapcsolva, ha időkorlát védelemmel ellátott űrlap van rajta.</strong>

en: Administer Honeypot-protected forms and settings.
hu: Honeypottal védett űrlapok és beállítások adminisztrálása.

en: Protect all forms
hu: Az összes űrlap védelme

en: Unprotected forms
hu: Védelem nélküli űrlapok

en: Unprotected form
hu: Nem védett űrlap

en: The element name cannot match one of the common Drupal form field names (e.g. @names).
hu: Az elem neve nem egyezhet a Drupal által használt űrlapmezők neveinek (például @names) egyikével sem.

en: Congratulations on installing Honeypot on your site! With just a few clicks, you can have your site well-protected against automated spam bots.
    
    Click Next to be guided through this configuration page.
hu: A <em>Honeypot</em> modul telepítése a webhelyen megtörtént. Így már pár kattintással bekapcsolható a védelem a kéretlen robotokkal szemben.
    
    A „Következő” gombra kattintva megismerhetőek a beállítási lehetőségek ezen az oldalon.

en: Honeypot Element Name
hu: <em>Honeypot</em> elem név

en: Honeypot Time Limit
hu: <em>Honeypot</em> időkorlát

en: Honeypot form-specific settings
hu: <em>Honeypot</em> űrlapspecifikus beállítás

en: The element name must start with a letter.
hu: Az elem nevének betűvel kell kezdődni.

en: Honeypot installed successfully. Please <a href=":url">configure Honeypot</a> to protect your forms from spam bots.
hu: A <em>Honeypot</em> modul sikeresen telepítve, de az űrlapok kéretlen robotoktól való megvédéséhez még <a href=":url">be kell állítani</a>.

en: Configuring Honeypot
hu: Honeypot beállítása

en: Setting up Honeypot in your own forms
hu: Honeypot beállítása a saját űrlapokon
