Honeypot (2.1.4) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: seconds
pl: sekundy

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: About
pl: O stronie

en: Contact Forms
pl: Formularze kontaktowe

en: Uses
pl: Używa

en: @name comment form
pl: Formularz komentowania @Name

en: Honeypot Configuration
pl: Konfiguracja Honeypot

en: Protect all forms with Honeypot
pl: Zabezpieczaj wszystkie formularze z Honeypot

en: Honeypot element name
pl: Nazwa elementu Honeypot

en: Honeypot time limit
pl: Limit czasowy Honeypot

en: Honeypot Enabled Forms
pl: Formularze działające z Honeypot

en: User Registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Honeypot configuration
pl: Konfiguracja Honeypot

en: General Forms
pl: Ogólne formularze

en: User Password Reset form
pl: Formularz przywracania hasła użytkownika

en: Node Forms
pl: Formularze węzłów

en: @name node form
pl: Formularz węzła @name

en: Comment Forms
pl: Formularze komentarzy

en: Log blocked form submissions
pl: Loguj zablokowane zgłoszenia

en: Log submissions that are blocked due to Honeypot protection.
pl: Loguj zgłoszenia, które zostały zablokowane przez zabezpieczenie Honeypot.
