Honeypot (2.2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Expiration
lv: Derīgums

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: @name comment form
lv: @name komentāru forma
