Honeypot (8.x-1.14-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Save
be: Захаваць

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Your comment has been posted.
be: Ваш каментар быў дададзены.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.
