Honeypot (8.x-1.14-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Save
eu: Gorde

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Your comment has been posted.
eu: Zure iruzkina post-eatua izan da.
