Honeypot (8.x-1.14-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Save
jv: Simpen

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Your comment has been posted.
jv: Komèntar samapeyan uwis dikirim.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang alamat email sampéyan.
