Honeypot (8.x-1.14-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Create new account
te: కొత్త ఖాతా సృష్టించు

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
te: సూచనలతో కూడిన స్వాగత సందేశాన్ని మీ ఈమెయిలు చిరునామాకి పంపించాం.
