Honeypot (8.x-1.14-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Save
th: บันทึก

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Contact Forms
th: แบบฟอร์มการติดต่อ
