Honeypot (8.x-1.16-beta10) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
