Honeypot (8.x-1.16-beta6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog
