Honeypot (8.x-1.16-beta6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Create new account
he: הצטרפות
