Honeypot (8.x-1.17) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश तपाईको ईमेल ठेगानामा पठाईएको छ।
