Honeypot (8.x-1.17) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
