Honeypot (8.x-1.18-alpha15) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
