Honeypot (8.x-1.18-alpha15) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: Create new account
id: Buat akun baru

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
id: Sebuah pesan selamat datang dengan instruksi lebih lanjut telah dikirimkan ke alamat email anda.
