Honeypot (8.x-1.18-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd
