Honeypot (8.x-1.18-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar
