Honeypot (8.x-1.18-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Timestamp
bg: Време

en: Create new account
bg: Регистрирай се
