Honeypot (8.x-1.18-beta3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру
