Honeypot (8.x-1.18-beta3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: seconds
sr: секунди

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
sr: Инструкције за активацију налога су послате на вашу е-мејл адресу.
