Honeypot (8.x-1.18-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد
