Honeypot (8.x-1.18-beta5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: @name comment form
lv: @name komentāru forma

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lv: Ziņa ar turpmākajām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
