Honeypot (8.x-1.19-beta13) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Expiration
el: Λήξη

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: @name comment form
el: Φόρμα σχολίου @name

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
el: Ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περισσότερες οδηγίες έχει αποσταλεί στην διεύθυνση email σας.
