Honeypot (8.x-1.19-beta14) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
