Honeypot (8.x-1.19-beta14) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: seconds
gl: segundos

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: @name comment form
gl: Formulario de comentario @name

en: There was a problem with your form submission. Please refresh the page and try again.
gl: Houbo un problema co envío do formulario. Por favor, actualice a páxina e inténteo de novo.

en: There was a problem with your form submission. Please wait @limit seconds and try again.
gl: Houbo un problema co envío do formulario. Por favor, agarde @limit segundos e inténteo de novo.

en: There was a problem with your form submission. Please wait 6 seconds and try again.
gl: Houbo un problema co envío do formulario. Por favor, agarde 6 segundos e inténteo de novo.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
gl: Enviouse unha mensaxe de benvida con máis instrucións ao seu enderezo de correo electrónico.
