Honeypot (8.x-1.19-beta14) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Expiration
sk: Expirácia

en: seconds
sk: sekundy

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
sk: Uvítacia správa a ďalšie inštrukcie boli zaslané na vašu emailovú adresu.
