Honeypot (8.x-1.19-beta14) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
