Honeypot (8.x-1.21) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር
